32 hakem Masa Tenisi Uluslararası hakemlik sertifikalarını aldı

Masa Tenisi’nde 32 hakem uluslararası hakemlik sertifikalarını Kırşehir’de aldı.
Kırşehir’de 18-20 Kasım tarihlerinde düzenlenen Masa Tenisi Türkiye 2. Lig 2. Etap müsabakalarında görev yapan hakemlerden ’International Table Tennis Federation’ (ITTF) Uluslararası hakem sınavını kazanan 32 hakem ITTF Brovelerini ve Uluslararası hakemlik sertifikalarını aldı.
Kırşehir’de oynanan 2016-2017 Masa Tenisi Türkiye 2. Lig 2. Etap müsabakalarının üçüncü gününde düzenlenen törene katılan Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Oktay Çimen, ITTF’ in Uluslararası hakem sınavını kazanan 32 hakeme ITTF Brovelerini ve Uluslararası hakemlik sertifikalarını dağıttı.
Memleketi Kırşehir’ de düzenlenen Masa Tenisi Türkiye 2. Lig 2. Etap müsabakalarının iyi bir ev sahipliği ile sona erdiğini belirten Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Çimen, Uluslararası hakemlik sertifikalarını dağıttığı 32 hakeme başarılar diledi.
Sertifika törenine Kırşehir Masa Tenisi İl Temsilcisi Levent Yılmaz, Kırşehir Belediye Gençlik Spor Masa Tenisi Kadın Takımı Antrenörü Mehmet Koçak ve 2. Lig Masa Tenisi kadın ve erkek takımlarının oyuncuları ile antrenörleri de katıldı.

Bir önceki yazımız olan AK Parti Kadın Kollarından Dünya Kadın Hakları günü açıklaması başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir