AK Parti referandum çalışmalarına başladı

AK Parti Kırşehir teşkilatı 16 Nisan referandumu öncesi çalışmalarına başladığını yapılan açıklama ile duyurdu.
Ankara’da düzenlenen ‘Evet’ kampanyasına katıldıktan sonra açıklamada bulunan İl Başkanı Mustafa Kendirli, çıkılan yolun kutlu bir yol olduğunu söyledi.
İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “İl ve ilçe yöneticilerimiz, meclis üyelerimiz, belediye başkanlarımız, milletvekillerimiz, kadın ve gençlik kollarımızla tam kadro Ankara’daydık. Türkiye’nin yeniden doğuşuna Kırşehir’in aydınlığını götürdük dedi.
Ankara’da da Kırşehir’in sesinin gür çıktığını ifade eden İl Başkanı Kendirli, “Eksiksiz, tek vücut oradaydık. Türkiye’nin yeniden doğuşunun, ikinci kuruluşunun başlangıç tarihine tanıklık ettik. Kırşehir’in, Kırşehir’li hemşehrilerimizin selamlarını, heyecanlarını teşkilatımızla o muhteşem salona taşıdık. Kırşehir farkını ortaya koyduk. Çünkü Kırşehir ; bu ülkenin medeniyet tohumlarının atıldığı tohum şehir. Tarihinin de farkı, en etkin gücü, anahtarı her daim elinde tutan şehridir diye konuştu.
16 Nisan’ın, Türkiye’nin ve Türk Milletinin en önemli miladı olacağını belirten AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“İki seçeneğimiz var. Ya güçlü Türkiye, ya güçlü Türkiye. Ya güçlü milli irade, ya güçlü milli irade. Bu sisteme, reforma ’evet’ demekten başka kurtuluşumuz yok. Milletin devletle olan ilişkisine çakalları sokmamak, icrayı, Gazi Meclisi güçlendirerek ipleri milletimizin eline koşulsuz vermek için geri sayım başladı. O sandık; milletin kendi kaderini memleketin kaderini oylayacağı bir sandık olacak ve yeni dönemde Kırşehir’in payı yine büyük olacak. İkinci kuruluşun da mimarlarından olacak. Arena’nın heyecanını, coşkusunu Kırşehir’e getirdik. Başbakanımız ve Genel Başkanımız Binali Yıldırım’ın selamlarını Kırşehir’e getirdik. Hızlanacağız. Elini sıkmadığımız, kapısını çalmadığımız Kırşehir’li hemşehrimiz kalmayacak.
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini kendi çıkarları için öcü gibi gösterenlerin karşılığında sistemin doğrularını anlatmaya devam edeceğiz. Sahada; çarpıtılan, yalan yanlış bilgilerin oluşturduğu bulanıklığı gidereceğiz. ’Diktatör yapacaklar’, ’Cumhuriyeti yok edecekler’ safsatalarının dayanaksız olduğunu, herkes eninde sonunda görecek. Oldukça motive olmuş bir şekilde Kırşehir’e döndük. Teşkilatımız, gece gündüz alanda olacak. Doğru tektir. O doğruda birleşmek için var gücümüzle çalışacağız.”

Bir önceki yazımız olan Bölgesel Amatör Lig Kırşehirspor: 0 Yozgatspor: 2 başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir