AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Harun Karaca:

Karaca, konuşmasında, “Partisi iktidarken Cumhurbaşkanı Erdoğan milletvekili olmadı. ‘Muhtar Olmaz’ dediler ama millet onu en büyük makama getirdi.

Millet AK Parti’ye destek vermeseydi herkesin şapkasını alıp kaçtığı bir dönemde gidişatımız farklı olurdu. Türkiye’yi kaosa sürüklemek istediler. 2012 yılında önce MİT Müsteşarını sonrasında ise Cumhurbaşkanını tutuklamak istediler. Seçimle yıkamayanlar farklı süreçlerin ardından FETÖ’ye darbe yaptırdılar. Başımızın dara düştüğü her anda millet yanımızda oldu. Darbe girişiminde herkes gerçek yüzünü gösterdi. Bizler, bir ve beraber olursak her türlü sıkıntıyı aşacağız. Bizler ihtiyari değil mecburi olarak birbirimizi seviyoruz. Dünyada bizleri alacak bir ülke yok. Mazlumların da bizlerden başka gidecekleri yer yok. Özgüvenimizi asla kaybetmeyelim. Çıldıranların nedeni Türkiye’nin kendine yeter olması AK Parti’nin kaderi ile Türkiye’nin kaderi bütünleşmiştir. Muhabbetimize helal gelirse yıkılmamız mukadderdir. Tarihte örnekleri çok. Kardeş kavgası ve fitneye asla fırsat vermeyin” ifadelerine yer verdi.

Bir önceki yazımız olan Evde sağlık hizmet birimi haftada 7 gün hizmet veriyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir