AK Parti Teşkilatından Emniyet Müdürüne Taziye Ziyareti

İstanbul’da yaşanan terör saldırısı sonrası AK Parti Kırşehir Teşkilatı Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz’e taziye ziyaretinde bulundu.
Ziyarette konuşan Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, hainlere geçit vermeyeceklerini ve terörle sonuna dek mücadele edeceklerini söyledi.
Yaptığı ziyarette Emniyetin daima yanında olduklarını vurgulayan AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli ise konuşmasında, “Bizler terör ve terör destekçilerinin daima halkı yıpratma politikalarının işe yaramayacağını söylemekteyiz. Terör, Türkiye’de asla hedefine ulaşamayacaktır. Bizler polisin, askerin sivil halkın daima yanındayız. Teröre de asla geçit vermeyeceğiz. Allah Şehitlerimize rahmet eylesin. Yaralılarımıza da şifa versin.”dedi
Emniyet Müdürlüğünde gerçekleşen taziye ziyaretine İl Başkanı Mustafa Kendirli, Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer, Gençlik Kolları Başkanı Özgür Yönlü ve AK Parti Koordinatörü Berat Bıçakçı katıldı.

Bir önceki yazımız olan Kırşehir İl Öğrenci Meclisi Başkanı Abdülkadir Bıçakcı Açıklaması başlıklı makalemizde Abdülkadir, Açıklaması ve Başkanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir