Bakan Albayrak, gençlerden Cumhurbaşkanı için dua istedi

Havayolu ile Kırşehir’e gelen ve incelemeleri kapsamında ilk durağı olan Valilik ziyaretinde ‘Yaşamayı Seviyorum’ projesi kapsamında tedavi gören bir grup genç tarafından Bakan Albayrak, tezahüratlarla karşılandı. Valilik önünde toplanan gençler, ‘Reise uzanan eller kırılsın’, ‘Binali Baba binler yaşa’, ‘Ya Allah Bismillah Allahü Ekber’ sloganları attı. Gençlerin yanına giden Albayrak, Maşallah, güçlü Türkiye için güçlü olmaya devam Allah’ın izni ile. Cumhurbaşkanımıza da çok dua ediyoruz dedi.

Daha sonra valiliğe geçen Bakan Albayrak, Vali Necati Şentürk tarafından proje kapsamında bilgilendirdi. Kırşehir Valiliği anı defterini imzalayan Bakan Albayrak’a Vali Necati Şentürk tarafından şiir kitabi ile birlikte bir takım hediyeler sunuldu. Bakan Albayrak’ın valilik ziyaretine Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Garnizon Komutanı Jan Albay Hüseyin Altuntaş, AK Parti Milletvekilleri Mikail Arslan, Salih Çetinkaya ve daire amirleri eşlik etti. Bakan Albayrak’ın üniversite öğrencileri ile Ahi Evran Üniversitesinde yapacağı söyleşi ise basına kapatıldı.

Bir önceki yazımız olan ’Engelsiz Türkiye için evet’ programı düzenlendi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir