Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, eski Belediye Başkanı Cahit Gürses ile çalışmaları inceledi

Cahit Gürses ile birlikte çalışmaları inceledi.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Kaldırım çalışmalarını incelerken eski Belediye Başkanı Cahit Gürses bize süpriz yaptı. Moral verici desteği için kendisine çok teşekkür ederim. Dr. Cahit Gürses ağabeyim benim için çok değerli bir insan. Kendisinin nasihatlerini her zaman önemsemişimdir. Tüm Kırşehir Halkı’nın sevip saydığı bir belediye başkanı olmayı zamanında başarmıştır. Ve halkın sevgisi saygısı halen de sürmektedir.” dedi

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci işinin ehli, tecrübeli ve dürüst bir yönetici olduğunu ifade eden eski Belediye Başkanı Dr. Cahit Gürses ,ise yapılan çalışmaların incelendiği alanda şöyle konuştu:

Kırşehir’in geldiği noktaya bakınca, Yaşar bey kardeşimin fevkalade güzel hizmetlere imza attığına şahit oluyorum. Kendisini ve ekibini yürekten kutluyorum. Çünkü Kırşehir insanına hizmet ediyor olmak, hakikaten de mutlulukların en büyüğü projeleri ile halkın içinde adından sevgiyle bahsettiren bir belediye başkanı olmayı başardı. Halkın içinde yaşayarak, halktan kopmadan ve en önemlisi şeffaf bir belediyecilik yapıyor.”

Bir önceki yazımız olan Zabıtadan dilencilere karşı uyarı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir