Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “Kırşehir’in geleceği için planlar yapıyoruz”

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Kırşehir’de altyapı çalışmalarını yaparken aynı zamanda da gelecek için planlar yaptığını söyledi.
Kırşehir’in şehirleşmede marka olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, sorunları ortadan kaldırırken ve altyapı çalışmalarında da halkın çalışmaları desteklediğini belirtti.
Kırşehir’de yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Yaşar Bahçeci, “Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle Kırşehir’de yıllardır yapılmayan hizmetlere kavuşturmak maksadındayız. Hemşehrilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yaptık. Sosyal Belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Kırşehir’i yaşanabilir bir şehir haline getirmeye çalışıyoruz. Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz artarak devam edecek.” dedi.
Kırşehir’de öncelikli hedefin yaşam standartlarını arttırmak olduğunu anlatan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Göreve başlarken her köşesiyle huzur dolu bir kentin tesisi yolunda kararlı adımlarla yola çıktık.
Şehrimizde hayat standartlarını, sosyal yaşamın her alanında daha da yükseğe taşımak en büyük gayemiz oldu.
Bu amaçla bir yanda şehrimizin modernizasyonuna çalışırken bir yandan da yeni projeler ve tesislerle şehrimizi değişimi görünür kılmaya çalışıyoruz. Kırşehir Medeniyet tohumlarının atıldığı bir şehir ve her şeyin en güzeline layık.
Bu anlayışla modern ve öncü bir şehir oluşturmak için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Çağımızın gereklerini göz önünde bulundurarak yıllardır mahrum bırakılan hizmetleri öncelik edinerek şehrimize birçok alanda hizmet üretmeye çalışıyoruz.
Gelecek için Kırşehir için çalışıyoruz insanımıza hizmet için geldiğimiz bu kutlu görevde alnımızın akıyla hemşerilerimize hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Allah’ın izni ve hemşehrilerimizin teveccühü ile vatandaşlarımızın hizmetkârı olmaya devam edeceğiz.”

Bir önceki yazımız olan Memur-Sen’den referandum için evet daveti başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir