Belediye personeline motivasyon ve etkili iletişim semineri

Aile Yaşam Merkezinde Belediye personeline kurum içi motivasyon ve etkili iletişim semineri düzenlendi.
Yrd. Doç. Mehmet Özdemir tarafından verilen seminere Başkan Yardımcıları Yaşar Sulu, Emre Şahinci, ile birlikte belediye personeli katıldı.
Eğitim öncesinde konuşan Başkan Yardımcısı Emre Şahinci, “Düşman dolu bir coğrafyadayız. Düşmanlarımız dünde vardı. Bugün de var. Yarında olacak.”dedi.
Beden dili saatlerce konuşan bir millet olduğumuzu söyleyen Emre Şahinci, “Bizler oturduğumuz yerden beden dili ile saatlerce konuşan bir milletiz.
Uzun, uzun laf etmeniz gerekmiyor. Karşılıklı işaret dili ile saatlerce anlaşabilirsiniz. Tıpkı evde anne ile kızın anlaştığı gibi millet olarak bizlerde beden dilimizi kullanarak anlaşabiliyoruz. Cumhurbaşkanının ifadesi ile ‘ciddi anlamda seferberlikten’ geçiyoruz. Bu seferberlik içerisinde her insana görevler düşüyor. Görevlerinizin içerisinde inancınız ne olursa olsun, milliyetiniz ne olursa olsun, renginiz ne olursa olsun neye inanırsanız inanın ama ortada bir gerçek var, hiç sığınacak bir tarafımız yok.”diye konuştu.
Eğitimde belediye personeline iletişimin önemi, iletişim kuralları, kuralların uygulanabilme alanları anlatılıyor.

Bir önceki yazımız olan Önder Gençlik Bölge toplantısı yapıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir