Dünya Kırşehirliler Derneğinden ‘Kaaskop Nederland’ tepkisi

Gurbetçileri birlik olmaya da çağıran Kaya, Türkiye Bakanına karşı yapılan davranışın küstahça ve demokrasi dışı olduğunu söyledi.

11 Eylül olaylarında da Müslümanlara karşı bakış açılarının farklılığını anlatan Kaya, “Avrupa 2001’den sonra Euro’ya geçtikten sonra ekonomik kriz ve çöküşe girmiştir.Bu krizden çıkma yolu olarak her zaman ülkelerinde yaşayan yabancılara özellikle Müslümanlara yönelik çıkardıkları yasalardır. Bu yasalarla halklarına yenilik yapmış gibi gözükmektedirler.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın neden bu kadar bazı yaptırımlarda ısrar ettiği ve haklılığı yavaş yavaş gün yüzüne açık açık ortaya çıkmıştır. Biz sanıyorduk ki! İçimizde düşmanlar var, halbuki dışımızdaki düşmanlar onlardan da hararetli çıktılar.” dedi.

Avrupa’nın iç siyasetimizi kendi kanallarında gazetelerinde ve yayın organlarında attıkları başlıklarla da başlattığı kampanyaların doğru olmadığını ifade etti.

Bir önceki yazımız olan Belediye’den bahara hazırlık ilaçlaması başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir