Gazeteci Demirbaş’ın yeni kitabı ‘Deva’ çıktı

Daha önce yayınlanmış üç şiir, bir de deneme kitabı bulunan Demirbaş’ın yeni kitabı altı yıl aradan sonra okurlarıyla buluştu.

Ahi Evran Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen Kırşehir 1. Ekonomi ve Yönetim Çalıştayı’na “Kırşehir için öncelikli hedef programı ne olmalı?” adlı bildiri metniyle katılan Demirbaş, Yerel Medya Sorunları ve Çözüm Önerileri konusunda da bir sunum yaparken Uluslararası Bozkırın Tezenesi Neşet Ertaş sempozyumunda da sunduğu bildiri edebiyat dergilerinde yerini aldı.

Edebiyatçılar Derneği ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) üyesi olan Demirbaş’ın Kırşehir’de daha önce yayınlanmış Dinginlirik (şiir), Seyir Defteri(şiir), Şiir ve (deneme), Yaz (şiir) adlı kitapları bulunuyor. İlk şiirleri 1998’de yayımlanan yerel bir internet portalının da genel yayın yönetmeni olan Demirbaş’ın şiirleri ve denemeleri birçok edebiyat dergisinde yayımlanıyor.

Bir önceki yazımız olan MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Ekici, "3 ilçenin seçimleri Genel Merkez tarafından incelenecek" başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir