İHA’ya ’Duayen Gazetecilik’ ödülü

Özel bir otelde gerçekleşen ödül töreni iş dünyası, siyaset ve medya temsilcilerini bir araya getirdi.

Törenin açılış konuşmasını yapan Kırşehir Habertürk internet portalı editörü Ömer Duran, 15 Temmuz’da Kırşehir Habertürk ailesinin dik bir duruş sergilediğini ve haberciliğin sosyal medya ile birlikte daha da geniş bir platforma yayıldığını söyledi.

Törene katılan AK Parti Teşkilatlardan sorumlu başkan Yardımcısı Hacı Turan, gazeteciliğin önemli bir meslek olduğunu taraf olmadan kamuoyunu aydınlatabilmenin önemini anlattı.

Turan, “15 Temmuz gibi bir günde medyanın önemini hep birlikte gördük. Kalemi doğru kullanabilmek çok önemlidir. Liyakat sahibi kişilerin elinde gazetecilik toplumu aydınlatma görevini en iyi ve doğru şekilde yapacaktır” dedi.

Eğitim dalında; Bil Okulları-Fen Lisesi, Ahi Evran Üniversitesi İş Dünyasında; Uygurlar Makine, Çağlayanlar otomotiv, Ahi güven, TSO Basın sektöründe; ’Duayen Gazetecilik’ ödülünü ise İhlas Haber Ajansı Kırşehir bürosu ile Memleket gazetesi aldı

Bir önceki yazımız olan Şehit Aileleri Dernek Başkanından teşekkür başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir