İmam-Hatip Lisesi 1986 yılı mezunları buluştu

1986 Yılı mezunlarının 31. buluşmasını organize eden Şahin Sağır ve Recep Kadir Turpçu, birliktelik ve istişare amacı ile buluşma yaptıklarını ifade etti.

Şahin Sağır ve Recep Kadir Turpçu tarafından yapılan açıklamada, “31. Geleneksel toplantımızı gerçekleştirdik. Uzun zamandır bir araya gelemiyorduk, ülkemizin birlik ve beraberliği ihtiyacı olduğu bu dönemde birlik ve beraberliğimizi pekiştirmiş olduk

Bu tür kaynaşmalarda, orta okul ve lise döneminde yaşadığımız arkadaşlıklara daima önem veriyoruz, yaşananların, dostlukların unutulmamasını istiyoruz.

Birlikte kaynaşalım, dostlukları, yaşanmışları hatırlayalım, yanlışlarımıza gülelim, doğrularımıza sevinelim istiyoruz ve diliyoruz. Bu amaçla toplandık. Arkadaşlarımızı öğretmenlerimizi ve idarecilerimizi andık vefat edenlere rahmet, sağ olanlara sağlık temennisinde bulunduk.”dedi.

Bir önceki yazımız olan Ticaret Borsası Veterineri Süleyman Özçiçek: “Kurbanlık hayvanın iç organlarını hayvanlara vermeyin” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir