KAHİSA Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Küçükdeveci: “Türkiye’nin makus talihi değişti”

Ahi Sivil Akıl Platformu ( KAHİSA ) tarafından ekonomik gelişmeler üzerine yapılan basın açıklamasında 14 yılda Türkiye’nin makus talihinin değiştiği belirtildi.
Türkiye’de yaşanan ekonomik gelişmeler üzerine yapılan basın açıklamasında ,Siyasi ,Kültürel ve Ekonomik gelişmeler karşısında Sivil Toplum Kuruluşları olarak sessiz kalmayacakları ifade edildi.
Platform yönetimi tarafından yapılan açıklamada, “Kırşehir Ahi Sivil Akıl platformu olarak 15 Temmuz Darbe girişiminde milletimizin dik duruşu ve kendisini temsil edenlere olan güveni övülmeye değerdi.
Çanakkale ruhunu kaybetmeyen bu millet çok badirelerden geçmiştir ve İnancı ,değerleri uğruna canlarını seve seve vermiştir ve verecektir de; Başta cumhurun reisinin çağrısına uyarak 15 Temmuz da meydanlara çıkan bu aziz millet Devletine nasıl sahip çıktıysa bu günde Emperyalist güçler ve FETÖ İşbirliği ile ekonomik durumumuzu zora sokma adına Dolar ve Euro yükseltmiştir.” ifadesinde bulunuldu.

Bir önceki yazımız olan Tügva Kırşehir Temsilciliği Kuruldu başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir