Kırşehir İl Öğrenci Meclisi Başkanı Abdülkadir Bıçakcı Açıklaması

Öğrenci Meclisi Merkez İlçe Başkanı olan Abdülkadir Bıçakcı, İl Geneli için yapılan seçimlerde İl Öğrenci Meclisi Başkanı seçildi.

İlçe Delegelerinin de oy kullandığı seçimlerde 32 geçerli oyun 22’sini alarak İl Öğrenci Meclisi Başkanı seçilen Abdülkadir Bıçakçı, okul başkanlarının kampanya sürecinde verdikleri sözleri yerine getireceklerini söyledi.

İl Öğrenci Meclisi Başkanı Abdülkadir Bıçakçı, yaptığı açıklamasında, İlçe bağlantılarımızı daha da güçlendirerek öğrencilerimizin her türlü sorununun çözümünde ortakçı olacağız. Gerekli olan her türlü desteği sunarak gençliğin yetişmesi noktasında çaba sarf ederek niyetimizin de halis olduğunu göstereceğiz. Ahiliğin başkenti Kırşehir’de öğrenci kardeşlerimizin alacağı her kararı istişare yolu ile hayata geçirecek ve projelerimizi de onlara sunacağız. Akıl,Ahlak ve önemlisi bilimsel çalışma ile gençliğin yetişmesine inşallah öncü olacağız. diye konuştu. – KIRŞEHİR

Bir önceki yazımız olan 3. BEGEM Buluşması gerçekleşti başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir