Kırşehir spor evinde Kayseri Şeker’e yenildi

Ahi Stadında oynana müsabakayı Kayseri Şeker spor 2-1 kazanırken Kırşehir spor gölü penaltıdan buldu.

Kayseri Şeker spor’un gollerini 10. dakika da Rıfat Merzifonluoğlu ve 77. dakika da Selehattin Enes Kılıç kaydederken Kırşehir spor’un tek golünü penaltıdan 37. dakika da Serhat Velioğlu attı.

Ahi Stadyumuna gelmeyen Neşet Ertaş taraftar gurubu ise maçı Kalehöyük üzerinden izleyerek kulüp yönetimini ve geçtiğimiz haftalarda uygulanan ama bu maçta uygulanmayan kimlik uygulmasını protesto etti. Taraftar gurubu kalehöyük üzerinden tezahurat yaptı.

Stad: Ahi Stadyumu

Kırşehir spor: Serdar Gürsoy, Seyit Mehmet Sögüt, Mefair Tekin, Yiğit Aslan, Yunus Emre Can, Amınu Mohammed İbrahim, Serdar Özmen, Serhat Velioğlu, Mehmet Uzun, Ahmet Batuhan Akyıldız, Necti Kalabay

Kayseri Şeker spor: Ufuk Alpaslan, Mahmut Karakaya, Samet Kayıkçı, Rıfat Merzifonluoğlu, Koray Koç, Sedat Burak Altay, Ali Serhat Özdemir, Onur Ergül, Okan Uçar, Mustafa İlkay Kartal, Selehattin Enes Kılıç

Bir önceki yazımız olan Kaman Emniyetinden kaçak tütün ve nargile operasyonu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir