Köy yolu genişletme ve sıcak asfalt çalışmaları başladı

Vali Necati Şentürk’e sıcak asfalt açılışı sırasında İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, Genel Sekreter Bektaş Aydoğan, Mucur İlçe Kaymakamı Kaya Çelik, Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin, İl Genel Meclis Üyeleri eşlik etti.

Konuyla ilgili açıklamasında Vali Necati Şentürk, Gümüşkümbet Köyü yolunu İl Özel İdaremizce asfaltlandırıyoruz. Ayrıca, Mucurluların büyük ilgi gösterdiği Geyikli Baba’nın mezarını türbeye çevirdik. Yine, Şeyh Hamza’nın türbesini de yeniden düzenledik. İlçelerimize yönelik yatırımlarımız devam edecek diye konuştu.

2017 Yılı Yol Yapım Programı kapsamında bulunan Mucur ilçesi Şatıroğlu Mahallesi ve Gümüşkümbet Köyü arası ulaşımını sağlayan yolun sıcak asfalt öncesi yol zemini alt temel hazırlama, yol genişletme, platform yükseltme ve sıcak asfalt işleriyle ilgili bilgi veren İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, Trafik yoğunluğunun hayli yüksek olduğu bu grup yolunu sıcak asfalt için yolu hazır hale getirdik ve ardından sıcak asfalt dökümüne başladık.

Diğer köy yollarımızın da en kısa sürede asfaltını dökerek, vatandaşımızın hizmetine sunacağız. İnşallah köylerimiz de şehirlerimizdeki gibi altyapı hizmetlerine, yollara kavuşacak, köylerimizdeki yaşam standartını yükseltmek için hep beraber daha fazla çalışacağız ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan 26. Kaman Ceviz festivali açılışı yapıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir