Mahalleler Yeni Görünümlerine Kavuşuyor

Belediye tarafından başlatılan çalışmalar sonrasında Kırşehir’in mahalleleri yeni görünümlerine kavuşuyor.
Başlatılan çalışmalarla birlikte Nasuhdede ve Kındam Mahallelerinde kilitli parke çalışmaları tamamlandı.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, mahallelerin bozuk ve çamurlu yollardan kurtarılarak yeni görünümlerine kavuştuğunu söyledi.
Vatandaşın çalışmaları olumlu bulduğunu ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Bu güne kadar yaşanan en büyük sıkıntı mahallelerimizde çamurlu ve tozlu yollardı. Yapılan çalışmalarla birlikte mahallelerimiz de yaşanan sorunlara çözümleri sunduk.”dedi.
2009 yılından bu yana aralıksız mahalle çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şöyle konuştu:
“Kırşehir’de kenar mahalleler olarak adlandırılan bölgelerin eksikliklerini tespit ederek çalışmalara başladık. Yapılan eksiklik giderme aşamasından sonra mahalleli ile de gerçekleştirdiğimiz toplantılar sonrasında çalışmalara hız katarak mahalle sakinlerini toz,çamur ve kışın yaşanması muhtemel bir çok sıkıntıdan kurtardık. Her şeyden önce amacımız mahalle sakinlerini temiz bir çevrede yaşatabilmektir. Çalışmalarımıza mahalle sakinlerinin de destek sunması bizleri onore etti.”

Bir önceki yazımız olan Kar Yağışı Sonrası Oluşan Tipi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir