MHP’de ilk kadın İl Genel Meclis Üyesi görevine başladı

Milliyetçi Hareket Partisinde 2011 yılında Kadın Kolları Başkanlığı görevini yürütmüş olan Nezahat Tuna Erfidan, mevcut İl Genel Meclis Üyesi Bülent Demirbaş’ın kamu görevine geçmesi sonrası partisinden istifası sonrası İl Genel Meclis Üyesi oldu.

Resmi evrakları alarak görevine başlayan Nezahat Tuna Erfidan’ın İl Genel Meclisi Üyesi olması hakkında açıklamada bulunan Merkez İlçe Başkanı Celal Türkmen, “İl Genel Meclisi Üyemizin kamu görevi sınavlarını kazanarak gitmesi sonrası yaptığı istifa ile yerine partimiz üyesi Nezahat Tuna Erfidan hanım yedek liste birinci sırada olduğundan yeni İl Genel Meclis üyemiz oldu. Yeni görevi kendisine tebliğ edilmiştir.

MHP’nin Kırşehir’de Nezahat Tuna Erfidan hanım ilk kadın İl Genel Meclisi Üyemizdir.”dedi.

MHP’nin İlk Kadın İl Genel Meclisi Üyesi Nezahat Tuna Erfidan ise İhlas Haber Ajansına yaptığı açıklamada, “Partinin her kademesinde görev aldım. Allah nasip etti bende yedekten İl Genel Meclisi Üyesi oldum. MHP’ye ve topluma hayırlı olsun diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Çocuklar için tiyatro oyunu yazıp sahne aldılar başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir