Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde seçim

Dernek üyelerinin çoğunluğunun oyunu alan Mutlu Kılıçaslan, görevi 3 yıldır dernek başkanlığını yürüten Ahmet Beşkardeş’ten tek liste ile gidilen seçimle devraldı.

Kırşehir’de Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nde 5. Başkan olarak görevi devralan Mutlu Kılıçaslan, ecdadın ve şehitlerin vatanın bölünmez bütünlüğü için çalıştıkları gibi kendilerinin de vatan bilincinde olduğunu söyledi.

Kılıçaslan konuşmasında, “Şehit aileleri toplumsal duyarlılığın en çok yaşandığı her kesimin kabullenerek bir ve beraber olduğu bütünleşmenin adıdır.

Bizler görev süremiz boyunca ailelerin hiç unutmadıkları evlatlarının aziz hatıralarını onlarla birlikte daima yaşayacak ve şehitlik kavramının manevi hazzını da topluma hissettireceğiz.

Kırşehir’de Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak oluşturacağımız projelerle de daima halkla iç içe olacak milli ve manevi duyguların da yaşanmasına vesile olacağız. Bu nedenle de dernek yönetim kurulumuza polis, asker, korucu şehit yakınlarını aldık”dedi.

Kılıçaslan tarafından oluşturulan yönetim kurulunda ise şu isimler yer aldı; Yunus Erdoğdu, Mukaddes Ülker, Bayram Donat, Sabriye Kutlu.

Bir önceki yazımız olan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş mazbatasını aldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir