Sevim Şentürk çocukları ağırladı

Kimsesiz çocukları sevindirmenin en büyük mutluluk olduğunu söyleyen Sevim Şentürk, konakta ağırladığı çocuklarla tek tek ilgilendi.

Devlet koruması altında ki çocuklarla sık sık bir araya gelemk istediğini belirten Şentürk, “Devletimiz, kimsesiz vatandaşlara her zaman kucak açmış, devletin şefkatli ellerini omuzlarında hissettirmiştir.

Biz de çocuklarımızla bir araya gelerek onları mutlu etme gayretindeyiz. Onların yüzlerini gülerken görmek bizleri de mutlu ediyor.

Çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayarak mutlu bir hayat sürdürmelerini istiyoruz. Bütün çocuklar birer çiçektir.

Çocukların hepsi birbirinden değerlidir fakat kimsesiz çocuklar daha farklıdır. Onların sevgi ve şefkate her zaman ihtiyaçları vardır. Çocuklarımızın yapmış olduğu bu ziyaret beni çok memnun etti. dedi.

Sevim Şentürk’ün Fatma Bacı Sevgi Evlerinde kalan çocukları Vali Konağında ağırladığı ziyarete ayrıca Milletvekili Salih Çetinkaya’nın eşi Seyhan Çetinkaya, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin eşi Zerrin Bahçeci, İl Emniyet Müdürü eşi İsmail Hakkı Akyüz’ün eşi Kezban Akyüz, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Vatan Karakaya’nın eşi Kadriye Karakaya, Fatma Bacı Sevgi Evlerinin bayan yöneticileri ile devletimizin korumasındaki çocuklar katıldı.

Çocukların nezaket ziyareti, Sevim Şentürk’ün çocuklara çeşitli hediyeler vermesi ile sona erdi.

Bir önceki yazımız olan Bakan Yardımcısı Yayman: “Yalancı muhalefetin mumu 16 Nisan’da sönecek” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir