Terme Şelale Park projesi çalışmaları

Kırşehir’in yeşil alanlarının arttırılması amacı ile hazırlanan projede 5 bin 500 metrekare alan üzerine yapılan Şelale Park’ın, etrafına 800 metrekare havuz inşa ediliyor.

2 bin 300 metrekare yeşil alanın bulunduğu proje çerçevesinde dinlenme, oturma alanı ve eğlence alanları da oluşturuluyor.

Yapılan çalışmalarla birlikte Kırşehir’in yeşil alanlarının arttırıldığını ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Doğal yapısına müdahale etmeden tasarladığımız projemizde dinlenme alanları, oturma alanları, havuz ve yeşil alanlar olacak. Kırşehir’de vatandaşlarımızın daha kaliteli vakit geçirmesi ve yeşil alanların artması için park çalışmalarımız devam ediyoruz dedi.

Söz verilen bütün projelerin hayata geçmesi için çalışmaların arttırıldığını belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Göreve geldiğimiz günden bu güne söz verdiğimiz bütün projeleri hayata geçirmek için çalışıyoruz. İkinci dönem de söz verdiğimiz projeleri tek tek hayata geçiriyoruz. Yaptığımız her proje Kırşehir’i geliştirecek, değiştirecek ve sosyal anlamda alanlar katacak. Her proje için titizlikle çalışmalarımızı yapıyor, projelerimizi en kısa zamanda tamamlamaya çalışıyoruz ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Amatör Kümede Evranspor şampiyon oldu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir