Yalnızım diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan için web sitesi kurdular

16 Nisan referandumuna az bir süre kala teknik altyapısı tamamlanan web sitesi hakkında açıklamada bulunan Kahraman ve Bekdemir, oluşturulan web sitesinin tarihe tanıklıkta edeceğini ifade etti.
“Web sitesinde ‘Evet’ düşüncesinde olan herkes Cumhurbaşkanına sesleniyor”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a daha önce de Cumhurbaşkanlığı seçiminde www.tayyiperdoganidestekliyorum.com sitesi açarak destek veren Kahraman ve Bekdemir, 16 Nisan referandumu öncesinde de kurdukları www.yenianayasayaevet.com adlı web sitesi ile Türkiye ve yurt dışındaki seçmeninde düşüncelerini aktardı.
“Cumhurbaşkanı yalnız olmadığını aldığı kitapla da görecek”
Cumhurbaşkanı Erdoğan için samimi duyguların yer aldığı web sitesinden alınacak yorumlar, duygu ve düşünceler, kitap ve belgesel olarak hazırlanarak referandumdan hemen sonra Cumhurbaşkanına hediye edilecek.
Aynı zamanda, web sitesi üzerinde yer alan numaralara gönderilecek fotoğraf ve video ile görüntülü mesaj da göndererek yorum yapılacağını dile getiren Kahraman, “Web sitemizden yayınladığımız whatsapp numaralarına ve twitter adresimize gönderecekleri videoları da hem yayınlayacağız hem de belgesel tadında Cumhurbaşkanımıza sunacağız. Türkiye’nin gelişimi için her noktada destek verdik. Devletimizin bekası, milletin onuru, geleceğin aydınlığı için Cumhurbaşkanımıza yalnız olmadığını gösterme çabası içerisindeyiz. Cumhurbaşkanımızın yalnızım dediği günden beri içimize işleyen hüznü birlikte yaşamaktayız. Bu hüzün bize ne yapalım da Cumhurbaşkanımızın yanında olduğumuzu gösterelim düşüncesinden hareketle yorumları kitaplaştırmak, görüntüleri belgesele çevirmek istedik. İnşallah 16 Nisan sonrasında daha güçlü Türkiye için kitaplaştırdığımız ‘Evet ’yorumlarını da Cumhurbaşkanına verdiğimiz destekle göstereceğiz diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Seyfe Gölü’ne flamingo akını başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir